По Шехерзад, сега време е да го видиме и Сулејман ...

Бергузар Корел, ѕвездата од хит серијата „Илјада и една ноќ“ летуваше кај нашиот јужен сосед. Досега многу ретко можевме да ја видиме во провокативни изданија, но овој пат, благодарение на социјалните мрежи, пред нас се разголени фотографии со убавата Турчинка.

И како што можете и сами да забележите познатата мама не можеше да сокрие дека не е во совршена форма каква што беше во познатата серија, но и покрај тоа мораме да признаеме дека изгледа феноменално во костим за капење.

Што мислите вие?

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?