Еве какво тело крие султанката под нејзините фустани

Мерјем Узерли се прослави со нејзината улога на султанката Хурем во популарната серија Сулејман Величествениот. Таа тогаш со нејзината харизма и талент ја освои и нашата публика, а тоа не се промени и ден-денес и покрај тоа што Хурем сега е мајка и го има значително променето својот изглед. Но очигледно е дека води грижа за својот имиџ, а тоа можеме да го заклучиме и од фотографиите што ги објавува на Инстаграм од кое можеме да видиме какво тело крие султанката под нејзините фустани, но и какви костими за капење носи.

Таа богами не изненади сите со ова издание ...

Можеме слободно да кажеме како поминува времето, изгледа сé подобро и подобро...

Пред неколку години, кога се снимаше серијата, Хурем имаше дури и вишок килограми. Секако дека и тогаш беше убава, но сега дефинитивно изгледа далеку поатрактивно. Но најверојатно тоа нема никаква врска со килограмите, ниту пак со фустаните што ги носеше во серијата, туку најверојатно тајната се крие во тоа што сега е мајка и зрачи со позитивна енергија, а на нејзините фотографии изгледа како најсреќна во својот живот.

Што мислите вие?

Фото: Инстаграм/Принтскрин

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?