Цеца Ражнатовиќ во мал бел фустан во кој изгледа прекрасно

Познатата фолк-пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ објави видео на нејзиниот профил на социјалната мрежа Инстаграм со кое ги воодушеви своите обожаватели. Овој пат станува збор за симпатичен фустан во бела боја со асиметричен крој и карнери и панделка околу половината. Креацијата во преден план ја стави нејзината беспрекорна линија - долгите витки нозе и тенката половина кои изгледаа совршено во овој ултра краток модел.

Ready ! 💫🌸 hair by @steve_rady ✨

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Цеца под видеото напиша дека е подготвена, а нејзините обожаватели и возвратија со бројни комплименти за нејзиниот изглед.

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?