Според модните критичари црвената боја им стои убаво на сите и ќе биде еден од главните трендови во новата есенска сезона.

А тоа очигледно го знае и Зорица Заев, сопругата на нашиот премиер. Таа во придружба на својот сопруг се појави во црвен комплет на отворањето на фестивалот на камерен театар „Ристо Шишков“, а целата комбинација дополнително ја „подигна“ со впечатлива шминка, црвен кармин и елегантна фризура. Според модните критичари, црвената боја е клучна нијанса во актуелните колекции, а нејзина најголема предност е што сите не прави да изгледаме уште попривлечно бидејќи позитивно влијае на нашата самодоверба.

Боја во која сите изгледаме најпривлечно >>

Па, големо БРАВО за изборот на Заева.

Кои ќе бидат најпопуларните трендови за оваа есен и зима >>

 

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?