Цеца се пофали со нов имиџ на Инстаграм

Познатата фолк пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ на социјалните мрежи објави фотографија со која ги воодушеви своите обожаватели. Имено, на фотографијата можеме да ја видиме Цеца со нова фризура, а промената очигледно многу им се допадна на нејзините обожаватели кои постојано пишуваат комплименти на нејзина сметка.

😘 @dino_hairstylist

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

„Харизма“, „Најубава жена на светот“, „Грееш“, Совршенство“ се само некои од коментарите што можат да се пронајдат под оваа фотографија.

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?