Татијана во провокативно издание

Нашата позната фолкерка Татијана Стефановска повторно ги запали своите обожаватели на социјалните мрежи. Таа на еден од своите последни настапи се појави во ултра краток фустан кој во преден план го стави нејзиното бујно деколте, а со фотографијата што ја објави на Фејсбук направена непосредно пред нејзиниот настап предизвика некои дури да почнат да се прашуваат дали нејзините гради се природни или не. „Да се запраша човек дали сета оваа убавина е природна“ пишува во еден од коментарите.

Па, што мислите, дали нејзините гради се природни или не?

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?