Цеца ги запали социјалните мрежи

Но овој пат не е таа во прашање, туку фотографија од нејзиниот син. Вељко на фотографијата позира покрај базен, покриен само со крпа, додека во горниот дел во центарот на вниманието се неговите мускули.

„Мојот убав и згоден син“, напиша Цеца под нејзината фотографија со која најмногу ги воодушеви припадничките на понежниот пол.

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?