Шенки Версаче си купи куќа во Белград

„Србија е преубава, уживам во природата, а она што мене ми е најбитно – има преубави девојки и богат ноќен живот. Затоа и решив да најдам куќа во која ќе можам да правам развратни журови какви што не сте виделе во Србија – објаснува Шенки за еден познат српски медиум. Контроверзниот бизнисмен кој стана познат откако на социјалните мрежи се појавија фотографии од неговиот дом во Арачиново каде се гледа дека целиот мебел, па дури и плочките во тоалетот се со логото на познатиот италијански бренд Версаче. Шенки има и кафе бар во Мавровка, кој исто така целосно е уреден во стилот на Версаче, па повеќе од сигурни сме дека и неговата раскошна вила во Белград, за која платил 4 милиони евра, ќе биде направена во истиот стил.

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?