Неда Украден веќе одамна ја носи титулата најсекси баба на естрадата, а со својата најнова фотографија на Инстаграм ни покажа зошто е тоа така.

66 годишната Неда се фотографираше со своите внуци во костим за капење и покажа неверојатна линија и тело на кое можат да и позавидат и многу помлади девојки и жени. „Моето парче од рајот, море сонце, Бока и моите внуци“ напиша пејачката под фотографијата.

„Вие навистина сте феномен, изгледате совршено“ и порачаа фановите, додека имаше и некои што негодуваа. „Тажно е кога една жена не може да се помири со фактот дека нејзиното време поминало“ коментираше еден од нејзините пријатели.

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?