Ова е првото вакво селфи на познатата балканска пејачка

Цеца реши да ги израдува своите обожаватели на социјалните мрежи така што објави фотографија која што ја направи сама. Таа со ова покажа дека успеала да совлада некоја од техниките за добри селфи фотографии за кои токму нејзината ќерка, Анастасија, е вистински мајстор.

😘😘😘❤️❤️❤️

A post shared by CECA (@craznatovic_official) on

Фотографијата е направена во тоалет, пред огледало, и на неа пејачката носи малц црн фустан во кој изгледа фантастично.

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?