Весна, поранешната сопруга на Жељко со кого ја доби ќерката Мина, постојано објавува секси фотографии на социјалните мрежи.

Весна, првата сопруга на Жељко Јоксимовиќ и мајка на неговата ќерка Мина многу ретко ја гледаме во медиумите. Но таа е мошне популарна на социјалните мрежи каде постојано објавува секси фотографии со кои ги воодушевува нејзините пријатели и обожаватели.

А еве и една фотографија од неа и нејзината ќерка Мина

Фото:  Instagram/vesna009

 

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?