Погледнете како изгледа оваа жена

Теодора Руменова- Андреева важи за една од најпопуларните пејачки во соседна Бугарија. Таа на естрадата е позната како Андреа, а со својот провокативен изглед постојано е во центарот на вниманието, особено меѓу претставниците на посилниот пол.

Нејзините хитови се слушаат ширум регионот, а во нејзината последна песна Витамин се појавува во едно од најжешките изданија досега.

 

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?