Боки 13 во непрепознатливо издание

Бојан Јовановски во јавноста попознат како Боки 13 ги изненади своите обожаватели на социјалните мрежи со една од неговите последни фотографии.

Тој на оваа фотографија позира во црно долго сако и црни куси панталони, во комбинација со црна плико чанта и чизмички во златна металик нијанса. Но покрај облеката она со што најмногу привлекува внимание на оваа фотографија се неговите слаби нозе, па многумина на социјалните мрежи коментираа дека Боки успеал да го преполови својот изглед.

Големо БРАВО за оваа позитивна промена на Боки!

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?