Зорана Јовановиќ која на социјалните мрежи е позната како Zorannah досега успешно криеше некои детали од нејзиниот приватен живот.

Но врската помеѓу познатата модна блогерка и фудбалерот Даниел Милиќевиќ повеќе не е тајна и покрај тоа што Зорана се уште јавно не сака да зборува за нив. Како и да е, тие веќе две години уживаат во нивната љубовна врска, н воглавно тоа се случува надвор од Белград.

Бидејќи нејзиното момче игра фудбал во Белгија, Зорана е таа која постојано е во авион и патува од еден на друг крај на светот, но како што вели самата таа, тоа воопшто не и пречи. А тоа дека нивната врска е стабилна можеме да го забележиме и од нивните заеднички фотографии што ги објави Зорана на својот профил, што досега не беше ситуација.

Тие моментално уживаат на Бахамите, а покрај своите фотографии Зорана објави и една на која Даниел е сам и со која ги воодушеви нејзините обожаватели.

А ако се прашувате како го минуваат времето и дали се среќни, овие фотографии најдобро ќе ви одговорат на тоа прашање ...

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?