Неда Украден не пати од комплекси

Познатата пејачка нема проблем да сподели фотографија на која е во костим за капење. И додека многу помлади колешки од неа се срамат да го покажат своето тело на социјалните мрежи, таа сподели фотографија на која носи црвен костим за капење и ужива покрај базен.

„Уживам во убав амбиент и добро друштво“, напиша Неда под фотографијата на која се гледаа дека не користела Фотошоп.

 

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?