И ние ги обожаваме овие патики. А вие?

Белите патики и фармерките се на тронот меѓу најголемите трендови за оваа сезона, а оваа скопјанка ги носи на вистински начин.

Оваа сезона сé е во знакот на џинсот! Девојки во фармерки можете да сретнете насекаде, а Викторија Лоба ги носи во одлична комбинација од која уште еден детаљ ни се допаѓа многу. Тоа секако се белите ретро патики од адидас кои оваа сезона можете да ги носите во сите комбинации. Станува збор за мега популарниот Стен Смит модел кој Викторија го носеше во комбинација со тесни фармерки и кул тренерка од истиот бренд.

Па, дали ви се допаѓа ова кежуал издание на Викторија?

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?