Симона Попоска заблеска на апсолвентската вечер!

simona1

Македонската поп пејчка Симона Попоска, ја прослави својата апослветнска вечер, заедно со своите колеги, а фотографиите од подолу сведочат за нејзината убавина.

simona3

Прекрасната пејачка ја зема дипломата и го заслужи називот Д-р. Симона Попоска.

simona2

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?