Боро Бро е новото освежување на македонската рап-сцена.

tverkanje1

Пред неколку дена раперот го објави својот прв видеоспот за песната „Јас честам“, кој дефинитивно може да го ставиме во категоријата за – „+16“. Во спотот се појавуваат две девојки, а едната од нив ги покажува танцувачките способности на својот задник. Мора да признаеме дека недостигаат вакви видеоспотови на македонската естрада.

Погледнете:

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?