Таа има само 18 години а веќе важи за една од најпознатите Балканки на социјалните мрежи каде редовно ги споделува своите фотографии.

Овој пат забележавме дека Анастасија носи еден од најпопуларните трендови кој на сцената се врати од минатото и оваа сезона ќе го гледаме на секој чекор и на нашите улици! Во прашање е здолниште од џинс ке се врати на голема врата и стана еден од водечките летни трендови! Таа ова парче го носеше со обична бела маица и сандали со високи потпетици. Сигурни сме дека во вашите плакари и вие имате едно или две од овие здолништа, па сега е вистинско време да ги внесете во вашите вечерни или дневни комбинации. И не заборавајте, покрај високи потпетици можете да ги носите и со рамни обувки, патики и еспадрили.

Преминете на следната страна и погледнете уште неколку интересни инспирации како да ги носите овие здолништа >>

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?