Нашата фолк пејачка е на турнеја во Австралија

Елена Велевска деновиве на социјалните мрежи покрај фотографиите на кои позира во бикини и од кои можеме да видиме дека е во топ форма (кликни и види), сподели и неколку фотографии од кои можеме да видиме дека низ Мелбурн се вози во топ автомобилче.

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?