Времето кога бремените жени носеа само тексас панталони со прерамки во комбинација со патики дефинитивно помина.

Тоа можеме да го забележиме и од овие прекрасни фотографии на нашата позната водителка Милена Антовска која ни покажа дека модата и бременоста одат заедно. Браво!

Женското тело е магично!

Тоа е способно за нешто величествено, прекрасно, неверојатно.. но бремените жени во минатото се обидуваа да го сокријат своите стомачиња и носеа поопуштена облека.

Но, тоа време очигледно помина.

Во изминативе неколку години познатите холивудски убавици смело избираат потесни парчиња и со гордост ги истакнуваат своите бремени стомачиња. Овој тренд не ги заобиколи ни нашите познати девојки, а дека тоа е така можете да забележите и од овие неколку прекрасни изданија на нашата водителка Милена Антовска.

Па, дали ви се допаѓа нејзиниот стил?

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?