Анастасија во тесен фустан

Ќерката на познатата фолк пејачка деновиве ужива во Дубаи каде е со своите пријатели. Таа на социјалните мрежи објави фотографија на која носи тесен златен фустан со кој ги истакна своите адути, во комбинација со златни сандали и коса врзана во опашка.

Па, дали ви се допаѓа Анастасија во ова издание?

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?