Се сеќавате ли на младата симпатична девојка која ги расплака членовите на жирито во Икс фактор со песната Don't You Remember од Адел.

Тамара Милановиќ кога се појави на сцената со нејзината специфична боја на глас ги воодушеви сите и му беше конкуренција на Даниел Кајмаковски до крај. По натпреварот убавата Тамара доби шанса да настапува на Егзит, но по завршување на натпреварот се откажа од обидите да направи кариера на музичката сцена, ги скапува куферите и замина за Катар.

Еве како таа изгледа денес:

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?