Погледнете го ова преубаво пролетно издание на нашата атрактивна водителка и „стендап“ комичарка Ивана Наскова.

Ивана која неодамна во интервју за нашиот портал ни откри дека може да живее без сите парчиња од нејзините плакари, но не и без нејзините омилени високи потпетици (види тука), со оваа комбинација ни покажа дека тоа навистина е така. Имено русокосата Ивана објави фотографија на социјалните мрежи на која носи шик пролетни панталони во бојата која подеднакво добро им стои на сите жени (види тука), но и преубави високи потпетици во nude нијанса со кои дополнително ги издолжи нејзините убави нозе.

Па, дали ви се допаѓа Ивана во ова издание?

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?