Погледнете го ова пролетно издание на Лила

Лила на социјалните мрежи сподели видео на кое носи преубав пролетен фустан со интересен дезен . Фустанот е со голи раменици, отворено деколте и црн детаљ во пределот на половината со кој водителката на „Сé или нешто“ дополнително го истакна бујните гради.

Па, дали ви се допаѓа Лила во ова издание?

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?