Нашата атрактивна пејачка на својот Инстаграм профил сподели фотографија од своето ново Порше, кое го доби како подарок.

Клучевите од ова Порше сега се кај Аделина Тахири, а бидејќи истото е спакувано со панделка очигледно е дека пејачката овој прескап автомобил го добила како подарок.

Инаку, Аделина која важи за една од најзгодните пејачки на албанската естрада, со новата „играчка“ неодамна се пофали на Инстаграм. Станува збор за џип од марката „Порше Кајен“ чија основна верзија е околу 60.000 евра.

Фото: Instagram/ Adelina Tahiri, First-chanel.tv

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?