ban2

Јелена Розга во фустан од новата колекција H&M Conscious Exclusive

Хрватската пејачка на промоцијата на новиот албум на 2Cellos – Score се појави во прекрасен фустан од новата колекција H&M Conscious Exclusive. Оваа популарна колекција го вклучува иновативниот материјал Bionic (рециклиран полиестер) направен од пластичен отпад од крајбрежјето. Колекцијата се поигрува со стиловите поместувајќи ги модните граници и содржи прекрасни модели кои се совршени за славење на новата пролетна сезона.

Северина Којиќ VS Јелена Розга – постојано носат исти чевли, но која од која копира? 

Хрватската дива фустанот го носеше во комбинација со впечатлив црвен кармин и неодоливи златни сандали со високи потпетиците.

Па, дали ви се допаѓа ова издание на Розга?

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?