Северина во друштво на босанската водителка Хана Хаџиавдагиќ се прошета во преубави панталони низ центарот на Загреб

Северина за оваа пригода избра да носи црвени панталони со необични карнери на нозете и едноставна тегет блуза. Целата комбинација е зачинета со елегантни металик сандали, стејтмент чанта и впечатлив црвен кармин, додека нејзината пријателка Хана носеше скинати фармерки во комбинација со патики и сако во бела боја.

Единствените панталони кои ќе ви требаат оваа сезона >>

Па, кога би требале да изберете помеѓу фармерки или овие шик црвени панталони - која од овие две комбинации би ја избрале?

Најубавите пролетни панталони од продавниците во Македонија >> 

 

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?