matte

Северина во друштво на босанската водителка Хана Хаџиавдагиќ се прошета во преубави панталони низ центарот на Загреб

Северина за оваа пригода избра да носи црвени панталони со необични карнери на нозете и едноставна тегет блуза. Целата комбинација е зачинета со елегантни металик сандали, стејтмент чанта и впечатлив црвен кармин, додека нејзината пријателка Хана носеше скинати фармерки во комбинација со патики и сако во бела боја.

Единствените панталони кои ќе ви требаат оваа сезона >>

Па, кога би требале да изберете помеѓу фармерки или овие шик црвени панталони - која од овие две комбинации би ја избрале?

Најубавите пролетни панталони од продавниците во Македонија >> 

 

barate


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com