ban2

Од оваа девојка очекуваме многу во блиска иднина

natasa

Нашата пејачка Наташа Малинкова на ретко знае како да ги изненади своите обожаватели на социјалните мрежи. Таа неодамна на својот профил на Инстаграм објави фотографија на која носи црна проѕирна тантела со која ни покажа дека е во топ форма, но и не потсети дека нема проблем со самодовербата па дури и кога носи проѕирни парчиња.

natasa

Па, големо БРАВО за храброста на оваа девојка!

Погледнете уште неколку провокативни изданија на Наташа и во коментарите на Фејсбук кажете ни што мислите за нејзиниот стил ...

natasa

natasa

natasa

natasa

natasa

Фото: Инстаграм/ Наташа Малинкова (@natasamalinkova)

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?