Елена Велевска знае како да ги израдува своите обожаватели

Елена во новиот спот „Погледни ме за крај“ се појавува во неколку провокативни изданија со кои ги воодушеви нејзините обожаватели. Секси високи чизми над колена, кратки фустани, отворено деколте и преубава шминка се само дел од она што Елена го носи во новиот спот. Сепак, температурата најмногу ја подигна со кадрите во кои се појавува топлес и во секси костим за капење со кој не остави без зборови.

Па, големо БРАВО за оваа секси мама!

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?