Познатата хрватска водителка не греши кога е во прашање изборот на фустани

Одлична комбинација на познатата сплитска актерка и водителка

Откако неодамна се фотографираше во преубавиот романтичен фустан од хрватскиот бренд ELFS во преубава бела боја со 3д цветни мотиви Ана се појави во уште еден интересен модел. Овој пат станува збор за романтичен проѕирен фустан во виолетова боја под кој се познава нејзиниот градник што е дополнителна причина да добие 5-ка за овој храбар стајлинг.

Фустанот е со потписот на хрватскиот дизајнер Игор Џуге а Ана го носеше со шик црни чизми до глужд и преубава шминка.

Еве уште едно нејзино интересно издание ...

Па, дали ви се допаѓа стилот на оваа девојка?

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?