ban2

Познатата пејачка Ана Николиќ ќе стане мајка за неколку месеци, а нејзиниот стомак станува се поголем и поголем.

Таа се пофали со него на снимањето на емисијата Јас имам талент во која е еден од членовите во жирито. Таа ја сподели оваа фотографија на социјалните мрежи, а под неа напиша: „РастеМЕ“ поигрувајќи се со зборовите.

И покрај тоа што стомачето се забележува, Ана се уште не отстапува од нејзиниот провокативен стил. Таа веста дека ќе стане мајка ја објави на почетокот на оваа година, а со Стефан Џуриќ Раста се сврши во јули 2016.

И веста за нивната свршувачка беше вистинско изненадување ...

 

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?