ban2

Tаа може да се пофали со нејзината природна убавина...

Јована Јоксимовиќ важи за една од најубавите водителки на Балканот, а како познато ТВ лице многу ретко ја гледаме без шминка на лицето. Но неодамна таа и нејзиниот сопруг позираа заедно во друштво со Бошко Јаковљевиќ, Марија Тарлиќ и Сандра Перовиќ, а убавата водителката беше во тренерки и без трошка шминка на лицето.

Бледа, истоштена и анорексична – ќе се разочарате кога ќе видите како изгледа Aнџелина Џоли >>

И како што можете и сами да видите, покрај нејзината препознатлива насмевка воопшто не и е потребна шминка.

Еве каков модел на фустан ќе биде во мода оваа пролет >>

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?