Песната е од почетокот на кариерата на нејзината мајка...

Една од најпопуларните тинејџерки во регионот и ќерка на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, деновиве преку социјалните мрежи откри која песна од нејзината мајка ја сака најмногу. Имено, таа најмногу го сака хитот на Цеца од почетокот на нејзината кариера. 

" ja sam cvetak, čudan cvetak..." 🤷🏻‍♀️

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Во прашање е песната „Цветак зановетак“. Таа тоа го покажа со оваа фотографија на која пишува дел од песната, а која што ја објави на социјалните мрежи.

 

 

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?