Турбо-фолк пејачката Елена Велевска, несомнено е една од најсексапилните појави во македонскиот џет-сет, посебно во музиката.

velevska

На Инстаграм објави провокативна професионална фотографија на која е во кошула, без прслук и во џинс. Под фотографијата објавила дека ќе гостува во Швајцарија, потоа ќе пее во Скопје и потоа пак оди за Швајцарија.

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?