Најпознатата фолк пејачка од регионот Светлана Цеца Ражнатовиќ го објави спотот за песната Невиност од нејзиниот албум Автограм

Спотот за само неколку дена е прегледан преку милион пати, а она по што ќе се памти истиот е прекрасниот стајлинг на фолк дивата. Имено Цеца во спотот се појавува како Ледена кралица и седи на тронот облечена во бело од глава до пети во провокативната креација. Имено белата боја ја симболизира невиноста, а кој е главниот виновник за нејзиниот стајлинг како и за останатите детали од спотот можете да прочитате тука.

Интересно е и тоа што пејачката Јелена Карлеуша само еден ден откако беше објавен спотот објави фотографија од познатото риалити шоу „Ѕвездите на Гранд“ на која и таа носи провокативно издание во бело од глава до пети.

Па, која од овие две пејачки ја фура подобро оваа боја?

Погледнете ги одблиску фустаните и модните додатоци што ги носи Цеца во новиот спот >> 

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?