Ќерката на познатиот српски пејач жари и пали каде и да се појави.

Ќерката на Топалко, атрактивната Хелена Топаловиќ, за која периодов многу се пишуваше во медиумите откако се појави речиси гола во спотот на нејзиниот татко, по што се кренаа лавина коментари, сега има нова работа. Освен што до сега се појавуваше во медиумите, ќерката на Топалко која студира новинарство, сега сака да води емисии. Останува да видиме како ќе се снајде убавата Хелена во улогата на водителка.

Инаку, Хелена е многу активна на социјалните мрежи, на кои речиси секојдневно објавува провокативни слики. Нејзиниот татко во една пригода изјави дека не е посветен татко, и дека на својата миленичка ѝ дозволил да прави што сака, а пред да наполни 18 години, ѝ купил бутик во кој се продава облека која и самата  ја носи.

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?