Низ градов веќе подолго време се шушка дека Лила Филиповска е во врска со братот на ракометарот Столе Стоилов, Стефан.

Тие во неколку пригоди досега прикачуваа истовремено фотографии кои се направени на иста локација, но тие и двајцата се сами на овие фотографии. 

Но сега поради нивните коментари на социјалната мрежа Фејсбук нашите медиуми почнаа да шпекулираат дека тие се заедно.

 

A еве и една фотка од профилот на Стефан ...

Па, се надеваме дека има барем малку вистина во овие сега за сега непотврдени гласени кои досега никој од нив двајцата ги нема демантирано.

Извор: Press24.mk

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?