FaceBook  Twitter  

Хрватската поп-пејачка Северина Којиќ им се заблагодари на своите обожаватели од Бар во Црна Гора со фотографија во смела црвена модна комбинација.

seve2

Убавото време, познатата пејачка го искористи за фотографирање пред храмот на „Свети Јован Владимир“, а за таа пригода облече црвена пелерина од брендoт „Bерсаче“, црвени чизми над колена од марката „Kазадеи“ зачинети со тренди очила за сонче и со црвена мала чантичка, исто така во црвена нијанса.

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Хотелот "Гранит" е лоциран на брегот на Охридското Езеро, во месноста Св. Стефан на 5 км од центарот на Охрид. ...
Ексклузивниот бутик хотел и спа центар Вила Александар е сместен на мирна локација во предградието на Охрид. ...
Хотелот Водно е модерен, комфорен хотел со прекрасен поглед на градот и неповторливо чувство на задоволство. ...
Хотел Филип се наоѓа во Охрид, на околу 5 km од Античкиот театар.
Супер модерен ресторан за прослави направен за Ваше задоволство.