Хрватската поп-пејачка Северина Којиќ им се заблагодари на своите обожаватели од Бар во Црна Гора со фотографија во смела црвена модна комбинација.

seve2

Убавото време, познатата пејачка го искористи за фотографирање пред храмот на „Свети Јован Владимир“, а за таа пригода облече црвена пелерина од брендoт „Bерсаче“, црвени чизми над колена од марката „Kазадеи“ зачинети со тренди очила за сонче и со црвена мала чантичка, исто така во црвена нијанса.

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?