FaceBook  Twitter  

Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ ги остави сите без здив кога го покажа нејзиниот стајлинг за новогодишната програма на Пинк.

Таа на Инстаграм објави фотографија на која носи преубава црна тоалета од дизајнерката Нина Рајак со корсет во горниот дел, и потполно бајковит дизајн во долниот. Нејзините обожаватели не штедеа зборови делејќи комплименти во коментарите под фотографијата.

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Милениум Палас е хотел со четири ѕвезди кој се наоѓа во југозападниот дел од Македонија, на брегот од Охридското Езеро. ...
Новиот хотел Вила Рагуза е лоциран во мирна и при­­јатна средина на само 1км од цен­та­рот на гра­дот. ...
Duvet (Центар) Хотелот се наоѓа во центарот на градот буквално минути пешачење од плоштадот. ...
Повелете бидете наши гости и поминете незаборавни моменти.
Супер модерен ресторан за прослави направен за Ваше задоволство.