FaceBook  Twitter  

Познатата пејачка Северина е активна на социјалните мрежи каде сака да објавува секси фотографии.

Таа ни денес не ги разочара своите обожаватели па објави селфи во црно, секси издание со текст од позната песна на Горан Бреговиќ и Бјело Дугме. Таа на фотографијата носи корсет со длабоко деколте, кожен ремен и црна тантела кои беа сосем доволни да ги воодушеви обожавателите. „Колку постара, толку подобра“, „Најубава жена“ беа само дел од коментарите...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Добрата храна и доброто вино, одат со Добро друштво, пријатен амбиент и "Лира". ...
Бутик Хотел Роза Дипломатик е скапоценост од аспект на место за престојување:... ...
Хотелот Бистра е сместен близу до Мавровското езеро и три жичари кои водат до прекрасните скијачки терени. ...
Хотел Филип се наоѓа во Охрид, на околу 5 km од Античкиот театар.
Храната ја приготвуваме пред Вашите очи додека Вие уживате во големиот избор на квалитетни домашни и странски вина . ...