FaceBook  Twitter  

Ќерката на Анабела Атијас и Гаги Џогани, згодната русокоса Луна заплови во блогерските води.

Атрактивната Луна се пронајде себеси во блогерските води, а деновиве објави фотографија со која ги воодушеви нејзините обожаватели на Инстаграм. Имено таа позира во темен џинс и чизми направени од малку посветла варијанта од овој материјал кои се со скинати колена и екстремно високи потпетици. Моделот на совршен начин ја истакнува должината на нејзините убави нозе, а нејзините обожаватели се воодушевени со нејзиниот избор.

Па, дали ви се допаѓа изборот на Луна?

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Holiday Inn Skopje – Вашиот избор за свадба од соништата
Хотелот Сити Палас е сместен на самото шеталиште покрај Охридското езеро, на само 300 метри од Стариот град. ...
ТЦЦ ГРАНД ПЛАЗА се наога на само 3 км од центарот на Скопје е особено погоден за лица од сферата на бизнисот и спортот. ...
Бутик Хотел Роза Дипломатик е скапоценост од аспект на место за престојување:... ...
Рeсторан "Пивница" е лоциран во строгиот центар на градот и постои од 1963 година, додека во 1997 година е возобновен. ...