FaceBook  Twitter  

Погледнете го фустанот со кој Цеца настапи во Цирих.

Познатата фолк пејачка Цеца Ражнатовиќ настапи во Цирих, а со комбинацијата што ја носеше предизвика воодушевување кај сите. Таа носеше фустан во кој изгледаше како тинејџерка, додека целата комбинација ја зачини со високи чизми над колена во тренди сива боја.

Па, дали ви се допаѓа Цеца во ова издание?

 

 

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...
Loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Добрата храна и доброто вино, одат со Добро друштво, пријатен амбиент и "Лира". ...
Бутик Хотел Роза Дипломатик е скапоценост од аспект на место за престојување:... ...
Хотелот Бистра е сместен близу до Мавровското езеро и три жичари кои водат до прекрасните скијачки терени. ...
Хотел Филип се наоѓа во Охрид, на околу 5 km од Античкиот театар.
Храната ја приготвуваме пред Вашите очи додека Вие уживате во големиот избор на квалитетни домашни и странски вина . ...