Ќерката на познатиот српски пејач жари и пали каде и да се појави.

Read more...

Низ градов веќе подолго време се шушка дека Лила Филиповска е во врска со братот на ракометарот Столе Стоилов, Стефан.

Read more...

lukas
Познатиот фолк-пејачот Аца Лукас замина на заслужен одмор во Дубаи.

Read more...

VeljkoiAnastasija

Синот на Цеца, Вељко Ражнатовиќ посака да гледа филм научна фантастика со Анастасија.

Read more...

ceca

Најпознатата балканска дива Цеца на 25 март најави концерт во Скопје. Концертот ќе се одржи во Арената „Борис Трајковски“ со почеток 21 часот.

Read more...

Elena Velevska naslovna 1
Облечена само во бела кошула која ја покрива едвај до половина, со огромен шлиц кој ги открива нејзините боси нозе, истакнувајќи го својот сексапил, згодната пејачка Елена Велевска се слика крај новогодишната елка, речиси „јавајќи“ го Дедо Мраз.

Read more...

Познатата пејачка Тамара Тодевска на својот профил на Инстаграм објави фотографија која разбуди насмевки на многу лица.

Read more...


Seve

„Јер још трава није никла, тамо где је стала моја штикла“ – стиховите од нејзиниот евровизиски настап Северина ги користи и во вистинскиот живот. 

Read more...

seve2

Хрватската поп-пејачка Северина Којиќ им се заблагодари на своите обожаватели од Бар во Црна Гора со фотографија во смела црвена модна комбинација.

Read more...

Погледнете како изгледаа дамите од балканската поп фолк сцена во новогодишните програми што се вртеа на најпознатите ТВ станици.

Read more...

barate

    Кликни тука и внесете го Вашиот субјект бесплатно >>

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО

 

STIPKA 3TV PRESENTS


Почнете да не следите и на Инстаграм и освојте вредни подароци http://instagram.com/stipkamagazine >>

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?

 

НАЈНОВО ...

ШИK ПРИКАЗНИ ...

WHERE CITY GUIDE

Повелете на пријатна атмосфера во ресторанот Домини кој се наоѓа во близина на центарот на градот. ...
Хотел “ Капри” располага со вкупно 20 соби и лоби бар до до 25 гости. ...
Во самото срце на Градскиот парк, среде богатото зеленило, се наоѓа реномираниот ресторан "Уранија". ...
Матка е прекрасен локалитет, споменик на природата и културата. Се наоѓа недалекѕ од Скопје. ...
Рeсторан "Пивница" е лоциран во строгиот центар на градот и постои од 1963 година, додека во 1997 година е возобновен. ...