ban2

Нов тренд кој е пред нас и кој ќе доминира на плажите ова лето.

Read more...

Познатата дизајнерка позната е и по тоа дека никогаш не се смее!

Read more...

Веднаш откако Доналд Трамп стана претседател во земјата на бизоните, медиумите не престанаа да пишуваат за неговата ќерка, Иванка Трамп.

Read more...

Викторија Бекам во издание во какво ретко ја гледаме

Read more...

Ана Винтур, уредничката на американското издание на модната библија, Вог, позната е како страв и трепет во модниот свет, а кој ќе се замери со неа дефинитивно не си поминува добро.

Read more...

Наследничката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ е позната како девојка која будно ги следи новите модни трендови.

Read more...

Оваа девојка со африканско потекло има само 16 години и засекогаш ја промени модната индустрија.

Read more...

Една од омилените црногорски манекенки, позната по улогата во спотот на Бајага, Надежда Бановиќ, почина во Германија каде што живеше.

Read more...

barate

 

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?