Познатата актерка Мерил Стрип му се повери на босанскиот режисер Денис Тановиќ дека ако победи Трамп планира да се пресели во Сараево.

Read more...

„Со длабока тага објавуваме дека легендарниот поет, пејач и уметник Леонард Коен почина“, беше објавено денес на неговата Фејсбук страница.

Read more...

И покрај тоа што во моментов во мода се едноставни, елегантни и практични венчаници, моделот Сон Ви одлучи за драматичен модел.

Read more...

Нова соработка на познатата манекенка и еден од најдобрите дизајнери на обувки

Read more...

Неколку збора за бранот нови поскапувања во продавниците на познатите комерцијални брендови од кои сите купуваме.

Read more...

Погледнете како изгледаше една од најубавите жени на светот, Моника Белучи, на црвениот килим на филмскиот фестивал BFI во Лондон.

Read more...

Поранешната прва дама на Франција, Карла Бруни – Саркози (48) поседува единствен моден стил со кој ги воодушевува сите.

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?