Првата дама на Америка често можеме да ја видиме во креации од славната дизајнерска двојка Dolce & Gabbana кои ги носеше и пред тоа.

Read more...

odmor2 cr

Летни дестинации во кои важи македонското здравствено осигурување.

Read more...

nikola todorov press cr

Денеска при влезот во Министерството за здравство непознато лице со неколку истрели од огнено оружје се обидело да го убие досегашниот министер за здравство и висок функционер на ВМРО-ДПМНЕ, Никола Тодоров.

Read more...

avtokkom1 cr

Вчера на социјалните мрежи се прошири веста за исчезнувањето на децата.

Read more...

Барате работа или не сте задоволни од вашето работно место?

Read more...

Во 09 часот во Скопје на улицата „11-ти Октомври“, во станот на 42-годишната И.М. влегла 56-годишната Ќ.Ш. од Скопје, која работела како хигиеничарка во домот на И.М. и го затекнала нејзиниот шестгодишен син.

Read more...

Кога мислиш дека никој не те гледа, а всушност .. теснимаат камери!

Read more...

Оваа година нема да има екстерно тестирање ...

Read more...

Меланија и Доналд Трамп беа во посета на Ватикан каде ги дочека папата Франциск и останатите официјални лица од црквата.

Read more...

barate

loading...


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?