Македонскиот радиски фестивал, МАРС, оваа година ќе го прослави својот 10 годишен јубилеј.

MARS

Традиционално, и оваа година ќе бидат избрани најпопуларните радиски хитови на годината, селектирани и испратени до организаторите од над 30 радиостаници во Македонија.


Десеттото издание на МАРС повторно е во организација и продукција на КЦ „Александар Македонски“ и е поддржан од страна на Град Скопје, а ќе се одржи вечерва со почеток во 20.30 часот во Македонска опера и балет. Не пропуштајте!

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?