Ретко можеме да ја видиме Ким во ова издание

Ким и кога е потполно „природна“, не е без шминка. И тогаш тоа е дело на нејзините мејк-ап артисти кои со помош на пудри и контурирање успеваат да го направат тој природен изглед. Но овој пат папараците успеаја да ја фотографираат по тренинг во теретана. Без шминка и со неизмиена коса таа изгледа многу поразлично од кога било досега. 

Таа седеше на тротоарот и ги читаше етикетите од џусовите, а кога виде дека ја фотографираат се обиде да го сокрие лицето. Но веќе беше предоцна ...

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?