Момците од “Суперхикс “на 15 декември ќе одржат концерт во Скопје.

superhiks

Концертот е во 20.20 во Вип Арената „Борис Трајковски “ во малата сала. Заедно со нивните пријатели , велат дека ќе приредат повеќечасовен музички и визуелен спектакл.

Влезници во претпродажба во Југотон по цена од 400 денари,за првите 500 влезници. А, потоа по 500 денари. На денот на концертот цената е 600 денари.

barate

 


МОЖЕБИ ЌЕ САKАТЕ ДА ГО ВИДИТЕ И ОВА

 

ПОПУЛАРНО


Booking.com

 

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВА?